Reklamacje i zwroty

Zwroty

 

Zwroty w okresie Świąt Bożego Narodzenia

Na zamówienia złożone w dniach 5 - 23 grudzień obowiązuje 30 dniowy termin zwrotu.

Poza tym terminem obowiązuje termin zwrotu opisany poniżej.

 W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub nieprawidłowości, przysługuje zwrot lub postępowanie reklamacyjne.

 Przesyłka jest zlecana zewnętrznym firmom kurierskim, które są odpowiedzialne za zabezpieczenie towaru w trakcie transportu. W przypadku uszkodzenia towaru z winy firmy kurierskiej będzie ona obciążona kosztami naprawy lub/i ewentualnej wymiany towaru na nowy.

 

Odbierający ma obowiązek sprawdzić przy kurierze, czy otrzymany towar nie został uszkodzony, jeżeli kupujący wykryje uszkodzenie należy przy kurierze sporządzić protokół szkody i odmówić przyjęcia przesyłki, a następnie powiadomić Sklep o zaistniałej sytuacji droga mailową bądź telefoniczną.

 

Przyjęcie przez Sklep zwracanego towaru jest warunkowane:

 

- terminem, maksymalnie 14 dni od czasu otrzymania przesyłki,

 

- towar ze względu na ochronę zdrowia i względy higieniczne oraz jego opakowanie nie mogą nosić śladów użytkowania,   winny być w stanie niezmienionym, posiadać nie naruszona plombę wraz z etykietą .Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. A zatem produkt zwracany musi być kompletny, nieuszkodzony i nieużywany, a ponadto posiadający wszystkie metki i elementy zabezpieczające np.(plomby ), które umieszczone były na produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią.

Jeśli do zakupów były dołączone produkty gratisowe tj. świeca, woreczek - należy zwrócić je wraz ze wszystkimi produktami. W przypadku braku produktów gratisowych koszt zwrotu środków zostanie pomniejszony o wartość tych produktów tj. świeca- 35zł , woreczek- 25zł.

 

-do przesyłki musi zostać dołączony oryginał dowodu zakupu paragon/faktura.

 

- W przypadku zwrotu prosimy wypełnić i dołączyć do przesyłki formularz zwrotu : FORMULARZ ZWROTU PDF

 

Zwroty prosimy kierować na adres:

BC GRUPPO Sp z o.o, 95-015 Głowno ul. Ostrołęcka 2d , z dopiskiem „zwrot”.

 

Klient dokonuje zwrotu na koszt własny.

 

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym .

 

Przy zakupie na fakturę, warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru, a następnie podpisanie i odesłanie faktury korygującej.

 

REKLAMACJE

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sklepem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@silkmilk.pl   lub telefonicznie pod nr 725 188 888 . Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, opisać przedmiot reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

 

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane na zdjęciach produkty oraz ich kolory były jak najbardziej zbliżony do prawdziwego, jednak w zależności od indywidualnych ustawień wyświetlanego obrazu, jakości matrycy itp. kolor może różnic się od rzeczywistego.

 

Wybarwienia materiału/surowców produktów zakupionych w różnych odstępach czasu mogą różnić się odcieniem. Powyższe nie stanowi podstawy reklamacji.

 

Możesz wysłać reklamowany produkt do naszego sklepu internetowego za pośrednictwem Paczkomatów bez kosztów w tym celu skontaktuj się z nami pod nr telefonu : 7525 188 888 lub mailowo na adres sklep@silkmilk.pl

 

 

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl